
Чорний тканинний місткий рюкзак Nike
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999111
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак підійде на тренування або ж на кожен день. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців. Сумісний із форматом А4.
-Основне відділення на блискавці (в ньому відділення під планшет або велика відкрита кишеня)
- друге велике відділення також на блискавці (33*27 см)
- 2 вертикальні кишені на блискавці з лицьового боку
- вертикальна кишеня на блискавці на спинці рюкзака
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- з боків є кишені
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 43х30х13 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
Виробництво — Україна
-Основне відділення на блискавці (в ньому відділення під планшет або велика відкрита кишеня)
- друге велике відділення також на блискавці (33*27 см)
- 2 вертикальні кишені на блискавці з лицьового боку
- вертикальна кишеня на блискавці на спинці рюкзака
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- з боків є кишені
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 43х30х13 см;
Водостійкий матеріал Оксфорд 1000 D
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






