-14%

Невелика містка жіноча темно-бежева сумка
1 400 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991783
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика містка сумочка на три відділення
- закривається клапан на приховані кнопки магніти та блискавку
- 3 окремих відділення (в одній бічній кишеньці на блискавці)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- Довгий регульований ремінець (мах 130 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва приємна на дотик
Розміри:
Висота — 18 см
Ширина — 23 см
Дно — 9 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- закривається клапан на приховані кнопки магніти та блискавку
- 3 окремих відділення (в одній бічній кишеньці на блискавці)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- Довгий регульований ремінець (мах 130 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва приємна на дотик
Розміри:
Висота — 18 см
Ширина — 23 см
Дно — 9 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






