-16%

Стильна біла жіноча сумочка середнього розміру
1 500 ₴
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991849
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна красива сумка середнього розміру:
- Одне відділення й бічна кишенька на блискавці
- закривається на кнопки-магніти
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
Розміри: 24*18*10 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми поважаємо своє ім'я і якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
- Одне відділення й бічна кишенька на блискавці
- закривається на кнопки-магніти
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
Розміри: 24*18*10 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми поважаємо своє ім'я і якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴








