-22%

Чоловіча шкіряна сумка через плече Phillip Plein, нагрудний слінг
1 800 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66123
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна шкіряна сумка-слінг. Ідеально лягає на тілі, дуже зручна в носінні.
- Лицьовий бік — натуральний кожа
- Внутрішня сторона-котонова сітка
- 2 відділення на блискавках
- всередині кишеня під дріб'язок або телефон
- внутрішнє оздоблення шкіра та тканина
- Фурнітура брендована, все лого є
- Плечовий ремінь — чистий без написів!! Можна носити на обидва боки
Матеріал — натуральна шкіра
- Висота — 30 см
- Ширина — 17 см
- Товщина — 8 см
Паковання — пакет
Виробництво — фабричний Китай люкс
- Лицьовий бік — натуральний кожа
- Внутрішня сторона-котонова сітка
- 2 відділення на блискавках
- всередині кишеня під дріб'язок або телефон
- внутрішнє оздоблення шкіра та тканина
- Фурнітура брендована, все лого є
- Плечовий ремінь — чистий без написів!! Можна носити на обидва боки
Матеріал — натуральна шкіра
- Висота — 30 см
- Ширина — 17 см
- Товщина — 8 см
Паковання — пакет
Виробництво — фабричний Китай люкс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







