-17%

Жіночий блакитний рюкзак середнього розміру
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий оригінальний і якісний рюкзак середнього розміру.
- закривається на кнопкe-магніт і змійку
— рюкзак має одне містке відділення.
-всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
Матеріал — екошкіра преміум'якості
Розмір: 23*28*11 см
- закривається на кнопкe-магніт і змійку
— рюкзак має одне містке відділення.
-всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
Матеріал — екошкіра преміум'якості
Розмір: 23*28*11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Тверде дно |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 11 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








