-17%

Жіночий жовтий рюкзак середнього розміру
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991708
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий оригінальний і якісний рюкзак середнього розміру.
- закривається на кнопки-магніти та блискавку
- рюкзак має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
Матеріал — екошкіра преміум'якості
Розмір: 23*29*12 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
- закривається на кнопки-магніти та блискавку
- рюкзак має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Висота ручки — 10 см
-2 регульовані лямки на спині.
Матеріал — екошкіра преміум'якості
Розмір: 23*29*12 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Тверде дно |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 12 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








