-17%

Жіноча чорна сумка середнього розміру
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 866307
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка комфортна сумка середнього розміру, в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
- Сумка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
- Усередині додаткові кишені — відкрита та кишеня на блискавці.
-Сумка закривається на блискавку.
- з лицьового боку кишеня на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
- дві незнімні короткі ручки (36 см)
-довгий плечовий ремінь (Мах 135 см)
Розміри:
висота — 19 см
довжина — 29 см
ширина 11 см
Матеріал: екошкіра
Виробництво — фабричний Китай
- Сумка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
- Усередині додаткові кишені — відкрита та кишеня на блискавці.
-Сумка закривається на блискавку.
- з лицьового боку кишеня на блискавці
- з тильного боку кишеня на блискавці
- дві незнімні короткі ручки (36 см)
-довгий плечовий ремінь (Мах 135 см)
Розміри:
висота — 19 см
довжина — 29 см
ширина 11 см
Матеріал: екошкіра
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








