-17%

Маленька жіноча сумочка :
- Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці
- закривається на кнопку-магніт
- довгий регульований ремінець (малень 160 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 12*20*5 см
Матеріал — екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
- Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці
- закривається на кнопку-магніт
- довгий регульований ремінець (малень 160 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 12*20*5 см
Матеріал — екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







