-12%

Жіноча замшева сумочка середнього розміру в кольорі моко
1 700 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991844 зам
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна красива сумка середнього розміру:
- Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці
- Усередині додаткові кишені відкриті для телефона та кишеня на блискавці.
- закривається на блискавку
- ззаду сумки кишеня на блискавці
- Незнімні дві короткі ручки — 28 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 17*24*11 см
Матеріал — екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
- Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці
- Усередині додаткові кишені відкриті для телефона та кишеня на блискавці.
- закривається на блискавку
- ззаду сумки кишеня на блискавці
- Незнімні дві короткі ручки — 28 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 17*24*11 см
Матеріал — екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








