-16%

Стильна коричнева маленька жіноча сумочка
1 400 ₴
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991841
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна красива сумка маленького розміру:
- Одне відділення та відкрита бічна кишенька
- закривається на кнопки-магніти і оригінальний замок
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 15*21*8 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
- Одне відділення та відкрита бічна кишенька
- закривається на кнопки-магніти і оригінальний замок
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий регульований ремінець (мах 140 см)
- якісна фурнітура
Розміри: 15*21*8 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴









