
Тактична зелена сумка через плече, сумка для шевронів
440 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична та функціональна сумка, призначена для зручного зберігання необхідних речей. Має лаконічний дизайн і універсальний вигляд, тому підходить як для повсякденного використання, так і для активного відпочинку, подорожей або тактичного спорядження.
Особливості:
- дві кишені на блискавці на фронтальній частині ( всередині 2 відкриті кишені)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
- зовнішня липучка для шевронів або патчів
- міцна фурнітура та зносостійкий матеріал
Материал: Oxford 600D
Розмір: ширина — 29 см, висота 23 см
Довжина ременя регулюється від 70 до 130 см, ширина ременя 4 см
Виробництво — Україна
Особливості:
- дві кишені на блискавці на фронтальній частині ( всередині 2 відкриті кишені)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
- зовнішня липучка для шевронів або патчів
- міцна фурнітура та зносостійкий матеріал
Материал: Oxford 600D
Розмір: ширина — 29 см, висота 23 см
Довжина ременя регулюється від 70 до 130 см, ширина ременя 4 см
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Система швидкого скидання, Система підвіски Molle |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 1 см |
| Висота | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






