-25%

Шкіряний чоловічий чорний гаманець Armani (люкс)
1 600 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999208 Arm
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- 3 відділення під купюри (один прихований під блискавкою)
- 5 відділень під картки
- металевий затискач для дрібних купюр
- монетниця на кнопці
- закривається на кнопку
Матеріал: натуральна теляча шкіра
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х2 см
Паковання — економна коробка
Виробник — фабричний Китай (люкс)
- 3 відділення під купюри (один прихований під блискавкою)
- 5 відділень під картки
- металевий затискач для дрібних купюр
- монетниця на кнопці
- закривається на кнопку
Матеріал: натуральна теляча шкіра
Розміри (ШхВхГ): 11х9,5х2 см
Паковання — економна коробка
Виробник — фабричний Китай (люкс)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





