-40%

Жіночий шкіряний чорний гаманець
999 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99935
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- закривається на кнопку
- 3 відділення під купюри
- 6 відділень під картки
- монетниця всередині на блискавці
- зовні кишеня на блискавці для монет або ін.
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір — 19*9,5*2,5 см
Паковання — фірмова коробка
Виробництво —фабричний Китай
- закривається на кнопку
- 3 відділення під купюри
- 6 відділень під картки
- монетниця всередині на блискавці
- зовні кишеня на блискавці для монет або ін.
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір — 19*9,5*2,5 см
Паковання — фірмова коробка
Виробництво —фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BETH CAT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





