-40%

Жіночий шкіряний гаманець на блискавці в малиновому кольорі
999 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99974
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- застібається на блискавку;
- 4 відділення для купюр;
- 12 відділень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см
Матеріал — натуральна шкіра
Упаковка — фірмова коробка
- застібається на блискавку;
- 4 відділення для купюр;
- 12 відділень для карток;
- відділення на блискавці для монет;
Розміри (ШхВхГ, см): 19,5х10х2,5 см
Матеріал — натуральна шкіра
Упаковка — фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BETH CAT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





