-33%

Жіноча бордова сумка Karl Lagerfeld ( люкс)
1 500 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999219
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка у люкс-якості
- Усередині два відділення та центральне відділення на блискавці.
- клапан закривається на кнопки магніти
-коротка незнімна ручка (22 см)
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 125 см)
- Якісна фурнітура
Матеріал: екошкіра люкс якості
Розмір:
Висота — 15 см.
Довжина — 22 см.
Ширина — 7,5 см
Колір: бордо
Виробництво — фабричний Китай
- Усередині два відділення та центральне відділення на блискавці.
- клапан закривається на кнопки магніти
-коротка незнімна ручка (22 см)
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 125 см)
- Якісна фурнітура
Матеріал: екошкіра люкс якості
Розмір:
Висота — 15 см.
Довжина — 22 см.
Ширина — 7,5 см
Колір: бордо
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karl Lagerfeld |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







