Стильна, красива сумка крос-боді
- Два окремих відділення на змійках
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Розміри:
Ширина — 20 см
Висота —12,5 см
Дно – 8 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- Два окремих відділення на змійках
- Довгий регульований текстильний ремінець (мах 130 см)
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Розміри:
Ширина — 20 см
Висота —12,5 см
Дно – 8 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴









