
Жіноча невелика чорна сумочка на 3 відділення
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9990811
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумочка на три відділення
- 3 окремих відділення
- Основний відділ на блискавці (всередині одна кишеня відкрита, і ще одна кишеня на блискавці)
- Два інших відділення закриваються на кнопки-магніти
- незнімна коротка ручка ручка (40 см)
- довгий регульований ремінець (мах 120 см)
Матеріал — високоякісна екошкіра
Розміри:
Ширина — 22 см
Висота — 20 см
Дно 12 см
Виробництво — Україна
- 3 окремих відділення
- Основний відділ на блискавці (всередині одна кишеня відкрита, і ще одна кишеня на блискавці)
- Два інших відділення закриваються на кнопки-магніти
- незнімна коротка ручка ручка (40 см)
- довгий регульований ремінець (мах 120 см)
Матеріал — високоякісна екошкіра
Розміри:
Ширина — 22 см
Висота — 20 см
Дно 12 см
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴







