-12%

Біла містка жіноча сумка
1 900 ₴
1 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991837
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка-шопер виготовлена з екошкіри італійського виробництва. Модель містка та практична, зробить стильним будь-який повсякденний образ.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці
-Всередині міцна синтетична підкладка, по середині перегородка на блискавці
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості
Розміри:
висота — 30 см
довжина — 45 см (дно-35 см)
ширина — 12,5 см
висота ручок — 28 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці
-Всередині міцна синтетична підкладка, по середині перегородка на блискавці
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості
Розміри:
висота — 30 см
довжина — 45 см (дно-35 см)
ширина — 12,5 см
висота ручок — 28 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина ручок | 560 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴





