-14%

Містка жіноча сумка-шопер у білому кольорі
1 750 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991774
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка-шопер виготовлена з екошкіри італійського виробництва. Модель містка та практична, зробить стильним будь-який повсякденний образ.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці
-Всередині міцна синтетична підкладка й одне велике відділення
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- з лицьового боку 2 відкритих кишені
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості
Розміри:
висота — 35 см
довжина — 40 см
ширина -12 см
висота ручок — 30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці
-Всередині міцна синтетична підкладка й одне велике відділення
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- з лицьового боку 2 відкритих кишені
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості
Розміри:
висота — 35 см
довжина — 40 см
ширина -12 см
висота ручок — 30 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







