-14%

Жіноча сумка-шопер у світло-коричневому кольорі (натуральна замша й екошкіра)
2 099 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991805
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка-шопер виготовлена з екошкіри та натуральної замші італійського виробництва. Модель містка та практична, зробить стильним будь-який повсякденний образ.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Всередині міцна синтетична підкладка, перегородка на блискавці, яка ділить сумку на 2 відділення.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку.
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Розміри:
висота — 37,5 см
довжина — 40 см
ширина -10 см
висота ручок — 28 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Всередині міцна синтетична підкладка, перегородка на блискавці, яка ділить сумку на 2 відділення.
-Всередині додаткові кишені (відкриту та кишеню на блискавці).
- Ззаду сумки кишеня на блискавці
-Сумка закривається на блискавку.
-Матеріал виготовлення: екошкіра преміум'якості та натуральна замша італійського виробництва
Розміри:
висота — 37,5 см
довжина — 40 см
ширина -10 см
висота ручок — 28 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 375 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






