Компактний, але водночас місткий шкіряний гаманець для маленьких сумочок і клатчів, поміститься навіть у кишеню!
Характеристики:
-1 відділення для купюр (вміщуються всі купюри)
-основне відділення закривається на магніт
- невелика монетниця зовні на блискавці
- 7 відділень для карток
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 9 х 12 х 2 см
Паковання-картонна коробка
Характеристики:
-1 відділення для купюр (вміщуються всі купюри)
-основне відділення закривається на магніт
- невелика монетниця зовні на блискавці
- 7 відділень для карток
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 9 х 12 х 2 см
Паковання-картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







