-18%

Шкіряний чорний чоловічий гаманець на блискавці Giorgio Armani
2 200 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9998822 А
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний клатч-гаманець із натуральної м'якої шкіри.Модель містка та зручна, у яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона та документів.
-дві відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка, за допомогою якої можна носити як клатч (перевертно лягає в руку)
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20,5*10*4 см
Паковання — фірмова коробка
-дві відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-4 відділення під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка, за допомогою якої можна носити як клатч (перевертно лягає в руку)
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 20,5*10*4 см
Паковання — фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






