-28%

Характеристики:
-основне відділення на блискавці, яке фіксується на кодовий замок (0-0 для відкриття)
- у центрі перегородка на блискавці
-всередині з одного боку відділення для 8 карток або візиток
- всередині з іншого боку бічна кишеня на змійці
У комплекті маленький ремінець на руку (21 см) і довгий плечовий ремінь ( мах 145 см)
Матеріал — канва
Розмір:26*14*5 см
Паковання — пильовик і пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







