-17%

Жіночий шкіряний чорний гаманець
1 500 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991431
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець VERMARI в натуральній шкірі
Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магнітна та на блискавці
-Внутрішня обробка: натуральна шкіра
-3 відділи для купюр
-12 слотів для карток і візиток;
- відділення для дрібниць під змійкою
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Розмір — 19х10х3 см
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магнітна та на блискавці
-Внутрішня обробка: натуральна шкіра
-3 відділи для купюр
-12 слотів для карток і візиток;
- відділення для дрібниць під змійкою
У комплекті — гарна подарункова коробочка.
Розмір — 19х10х3 см
Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






