-20%

Шкіряний жіночий червоний гаманець
1 000 ₴
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999505
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний класичний гаманець на кнопці
(3) три відділення для купюр
(1) одна кишеня на блискавці для купюр
(9) дев'ять комірок для пластикових карток
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) Одна кишеня прозора
(1) Одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3 см
Паковання — коробка
(3) три відділення для купюр
(1) одна кишеня на блискавці для купюр
(9) дев'ять комірок для пластикових карток
(1) одна монетниця з перегородкою на клямці
(1) Одна кишеня прозора
(1) Одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ, см): 18,5х9х3 см
Паковання — коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verity |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






