
Тактична сумка через плече, сумка для шевронів
430 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична та функціональна сумка, призначена для зручного зберігання необхідних речей. Має лаконічний дизайн і універсальний вигляд, тому підходить як для повсякденного використання, так і для активного відпочинку, подорожей або тактичного спорядження.
Особливості:
- дві кишені на блискавці на фронтальній частині ( всередині 2 відкриті кишені)
- ззаду сумки кишеня на блискавці
- зовнішня липучка для шевронів або патчів
- міцна фурнітура та зносостійкий матеріал
Материал: Oxford 600D
Розмір: ширина — 29 см, висота 23 см
Довжина ременя регулюється від 70 до 130 см, ширина ременя 4 см
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴




