
Стильна жіноча коричнева сумочка, клатч
920 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасна стильна жіноча сумочка
- два відділення з перегородкою на блискавці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на кнопку-магніт
- незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри (мах 145 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
- два відділення з перегородкою на блискавці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на кнопку-магніт
- незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри (мах 145 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴








