
Стильний чорний місткий крос-боді
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9998219
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний крос-боді на три роздільні відділення
- три окремих відділення на блискавках
- всередині одна кишеня відкрита, і ще одна кишеня на блискавці.
- з тильного боку — кишеня на блискавці.
- в комплекті 2 ремінці (короткий — 70 см і довгий текстильний)
- довгий регульований ремінець.
Матеріал — високоякісна екошкіра з лазерним напиленням
Розміри:
Висота — 16 см
Довжина — 23 см
Дно – 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex&Mia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








