Стильна жіноча сумочка
- два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
- всередині одна кишеня відкрита, і ще одна кишеня на блискавці.
- незнімна коротка ручка ручка (22 см)
- довгий регульований ремінець.
Матеріал — високоякісна екошкіра
Розміри:
Ширина — 22 см
Висота — 17 см
Дно- 8,5 см
- два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
- всередині одна кишеня відкрита, і ще одна кишеня на блискавці.
- незнімна коротка ручка ручка (22 см)
- довгий регульований ремінець.
Матеріал — високоякісна екошкіра
Розміри:
Ширина — 22 см
Висота — 17 см
Дно- 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zara |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴







