-20%

Шкіряний чорний клатч на руку, невелика барсетка Armani
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна барсетка або клатч на руку
- 1 основне відділення на блискавці
- Одна внутрішня кишеня на блискавці
- відкрита кишеня для телефона або ін.
- 6 відділів для кредитних або банківських карток
- ззаду клатча відділення на блискавці
- маленька знімна ручка (15 см)
- Висота — 17 см
- Ширина — 27 см
- Товщина — 2 см
-фурнітура брендована, все лого є
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання-пакет
- 1 основне відділення на блискавці
- Одна внутрішня кишеня на блискавці
- відкрита кишеня для телефона або ін.
- 6 відділів для кредитних або банківських карток
- ззаду клатча відділення на блискавці
- маленька знімна ручка (15 см)
- Висота — 17 см
- Ширина — 27 см
- Товщина — 2 см
-фурнітура брендована, все лого є
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання-пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






