
Армійська тактична сумка через плече чорного кольору, містка сумка
449 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактична чорна нагрудна сумка виготовлена з міцної тканини, якісне пошиття і фурнітура українського виробництва
Характеристики:
Об'єм: 7 літрів
Матеріал: щільний, прогумований зсередини, дуже витривалий, водостійкий Oxford
Колір: чорний
Тип: однолямковий тактичний рюкзак
Розмір: 28 × 19,5 × 13 см
Характеристики:
Об'єм: 7 літрів
Матеріал: щільний, прогумований зсередини, дуже витривалий, водостійкий Oxford
Колір: чорний
Тип: однолямковий тактичний рюкзак
Розмір: 28 × 19,5 × 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴






