-15%

Жіноча містка коричнева сумка середнього розміру
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991797
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка комфортна сумка середнього розміру, в якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
- Сумка має 3 окремі відділи на блискавках (всередині однієї відкритої кишені та кишеня під блискавкою)
- з тильного боку сумки кишеня на змійці
- дві незнімні короткі ручки (45 см)
-довгий плечовий ремінь (Мах 135 см)
Розміри:
висота — 25 см
довжина — 37 см
ширина 10 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- Сумка має 3 окремі відділи на блискавках (всередині однієї відкритої кишені та кишеня під блискавкою)
- з тильного боку сумки кишеня на змійці
- дві незнімні короткі ручки (45 см)
-довгий плечовий ремінь (Мах 135 см)
Розміри:
висота — 25 см
довжина — 37 см
ширина 10 см
Матеріал: екошкіра преміум'якості
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






