
Спортивний тканинний чорний рюкзак
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999006
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і функціональний рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців, підійде на тренування або ж на кожен день.
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня для планшета або ін.). Блискавка з двома бігунками
- на лицьовій стороні рюкзака — вертикальна кишеня на блискавці.
- одна бічна кишеня
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 45х30х12 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
Виробництво — Україна
- одне основне просторе відділення на блискавці (всередині велика кишеня для планшета або ін.). Блискавка з двома бігунками
- на лицьовій стороні рюкзака — вертикальна кишеня на блискавці.
- одна бічна кишеня
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
-М'які плечові ремені з регулюванням довжини
- Сумісний із форматом А4
-Ручка: верхня
-М'яка спинка
-Плотне дно
Розмір: 45х30х12 см;
Матеріал-водостійкий Оксфорд 1000 D
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 12 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴





