-25%

Шкіряний бордовий жіночий лаковий гаманець (люкс)
2 000 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999223-09
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий класичний гаманець на магніті в люкс якості ідеальний варіант для повсякденного використання
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки із замші та текстилю.
- 4 відділи для купюр та 1 прихований на блискавці;
- 8 слотів для карток і візиток;
- 2 відділи для монет на блискавках усередині гаманця
- кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця
- відкрита кишеня ззаду гаманця
— розміщуються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
-Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір — 18,5х9х3 см
У комплекті — фірмова подарункова коробочка.
-Основне відділення закривається на магніт.
-Перегородки із замші та текстилю.
- 4 відділи для купюр та 1 прихований на блискавці;
- 8 слотів для карток і візиток;
- 2 відділи для монет на блискавках усередині гаманця
- кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця
- відкрита кишеня ззаду гаманця
— розміщуються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
-Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір — 18,5х9х3 см
У комплекті — фірмова подарункова коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







