-44%

Чоловічий шкіряний чорний гаманець Philipp Plein
1 800 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999-01-208С
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий стильний гаманець Philipp Plein на магнітній застібці з подвійним складанням вирізняється унікальним дизайном і зручністю в експлуатації. У цій моделі ви зможете розмістити все найнеобхідніше — кріплення, дріб'язок і банкноти.
Особливості:
-2 відділення для купюр (одне під змійкою)
- затискач для купюр
-відділення для монет на змійки зовні
-10 відділень для візиток і банківських карток.
- поміщаються будь-які купюри
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір — 11 х 9,5 х 2 см
Паковання — фірмова коробка
Особливості:
-2 відділення для купюр (одне під змійкою)
- затискач для купюр
-відділення для монет на змійки зовні
-10 відділень для візиток і банківських карток.
- поміщаються будь-які купюри
Матеріал: натуральна шкіра
Розмір — 11 х 9,5 х 2 см
Паковання — фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




