-20%

Стильна жіноча коричнева сумочка, клатч
1 300 ₴
1 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991813-1
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасна стильна жіноча сумочка
- два відділення з перегородкою на блискавці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на дві кнопки-магніт
- знімна коротка ручка (39 см)
- Довгий регульований ремінець (мах 140 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 19 см
Висота 15 см
Дно 7 см
Виробництво — Україна
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- два відділення з перегородкою на блискавці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на дві кнопки-магніт
- знімна коротка ручка (39 см)
- Довгий регульований ремінець (мах 140 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 19 см
Висота 15 см
Дно 7 см
Виробництво — Україна
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴








