-26%

Жіночий шкіряний чорний гаманець YSL люкс
2 500 ₴
1 850 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець Yves Saint Laurent люкс якості.Це незамінний аксесуар, який чудово доповнить Вашу сумочку.
- 4 відділення під купюри
- 6 відділень під картки або візитки
- монетниця на змійці
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 19*9,5*3 см
Усередині знімна візитниця розміром 7х16 см.
У комплекті: фірмова коробка та пильовик.
- 4 відділення під купюри
- 6 відділень під картки або візитки
- монетниця на змійці
Матеріал натуральна шкіра
Розмір — 19*9,5*3 см
Усередині знімна візитниця розміром 7х16 см.
У комплекті: фірмова коробка та пильовик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴







