-17%

Маленький шкіряний жіночий гаманець YSL
1 500 ₴
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9997080
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний шкіряний брендовий місткий гаманець для маленьких сумочок і клатчів, поміститься навіть у кишеню!
Характеристики:
-1 відділення для купюр (вміщуються всі купюри)
-основне відділення закривається на кнопку
- невелика монетниця зовні на блискавці
- 11 відділень для карток
- знімна візитниця або відділ під Id паспорт або прав (можна використовувати окремо)
Матеріал — натуральна шкіра
Розмір — 9 х 12 х 3 см
Паковання — фірмова картонна коробка
Характеристики:
-1 відділення для купюр (вміщуються всі купюри)
-основне відділення закривається на кнопку
- невелика монетниця зовні на блискавці
- 11 відділень для карток
- знімна візитниця або відділ під Id паспорт або прав (можна використовувати окремо)
Матеріал — натуральна шкіра
Розмір — 9 х 12 х 3 см
Паковання — фірмова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








