-15%

Біла жіноча сумочка, крос-боді
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991804
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна, красива сумка, крос-боді:
- Одне відділення під блискавками, у якому також є 3 відділення під картки та кишенька під парфуми
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий ремінець-ланцюжок 120 см
Розміри: 17,5*11*9 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
- Одне відділення під блискавками, у якому також є 3 відділення під картки та кишенька під парфуми
- Незнімна коротка ручка — 20 см
- довгий ремінець-ланцюжок 120 см
Розміри: 17,5*11*9 см
Матеріал — якісна екошкіра італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Ми цінуємо своє ім'я та якість нашої продукції!
Відсилання — пакет і коробка пошти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






