-22%

Шкіряний чорний великий рюкзак Armani
4 500 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ииииио
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний стильний рюкзак Giorgio Armani
Характеристики:
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*великий 32*26 см
*мале 9*26 см
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишені
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
Матеріал — натуральна шкіра
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 40 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 15 см.
Характеристики:
-фурнітура брендована, все лого є
- Одне велике відділення під змійкою
-всередині з одного боку невелика кишеня на блискавці та велика кишеня (22*27 см) під планшет, книгу тощо.
-всередині з іншого боку дві відкриті кишені
-з лицьового боку два відділення під блискавками
*великий 32*26 см
*мале 9*26 см
- З боків рюкзака знизу дві невеликі кишені
- Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину та забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
Матеріал — натуральна шкіра
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-Кольор : Чорний
Розмір:
Висота — 40 см.
Ширина — 30 см.
Товщина — 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴








