-17%

Чорне шкіряне чоловіче портмоне для документів Armani
1 200 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999302
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вертикальний шкіряний гаманець підійде чоловікові, який цінує свої гроші та час. У ньому зручно розташовані 3 відділення для банкнот і невеликий кишеня для монет. Водійські права, пропуск та інші документи можна помістити в прилеглих відсіках. Прозорі віконця слугуватимуть як відділення для банківських карток або фото дорогих людей. Оригінальним доповненням цього чоловічого гаманця є — 3 знімні блоки з прозорими файлами.
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) комірок для пластикових карток;
- (1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (2) три прозорі вікна;
- (1) один блок із прозорими файлами.
- закривається на кнопку —
Матеріал натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 10х13,5х3 см.
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) комірок для пластикових карток;
- (1) одна внутрішня монетниця на кнопці;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (2) три прозорі вікна;
- (1) один блок із прозорими файлами.
- закривається на кнопку —
Матеріал натуральна шкіра
Розміри (ШхВхГ): 10х13,5х3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






