- 2 відділення на блискавках
- щільна підкладка всередині
- розмір ремінця регулюється (мах довжина 85 см)
- Цю модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Розмір: 34*14*6 см
Матеріал — тканина Оксфорд 600-Д
Виробництво — Україна
- щільна підкладка всередині
- розмір ремінця регулюється (мах довжина 85 см)
- Цю модель можна носити як на пояс, так і через плече.
Розмір: 34*14*6 см
Матеріал — тканина Оксфорд 600-Д
Виробництво — Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 85 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




