-21%

Містка чоловіча чорна шкіряна сумка Armani
2 800 ₴
2 199 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До вашої уваги представлена сучасна та містка модель чоловічої сумки Armani
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21*21см)
- два великі відділення під змійками (в одному кишеня під змійкою й бічна кишеня, у другому — сплошне велике відділення)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21*21см)
- два великі відділення під змійками (в одному кишеня під змійкою й бічна кишеня, у другому — сплошне велике відділення)
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴






