Шкіряний жіночий гаманець від перевіреної роками фабрики Balisa, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
- 4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
- 8 відділень для карток
- 2 відділи для монет на блискавках усередині гаманця
- кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
- Розміщуються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Матеріал: 100% натуральна шкіра.
Гаманець не важкий, добре лежить у руці та зручний у використанні.
Розмір 18,5*9*3 см.
Виробництво — фабричний Китай.
Продається у фірмовій коробці.
- 4 відділення для купюр (перегородки зі шкіри)
- 8 відділень для карток
- 2 відділи для монет на блискавках усередині гаманця
- кишеня для монет на блискавці розташована зовні гаманця.
- Розміщуються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Матеріал: 100% натуральна шкіра.
Гаманець не важкий, добре лежить у руці та зручний у використанні.
Розмір 18,5*9*3 см.
Виробництво — фабричний Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





