
Стильна жіноча біла (з золотом) сумочка, клатч
890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99882
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасна стильна жіноча сумочка
- два відділення з перегородкою на змійці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на кнопку-магніт
- незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри (мах 145 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Виробництво — Україна
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
- два відділення з перегородкою на змійці
- спереду відкрита кишеня
- закривається на кнопку-магніт
- незнімний ремінь ланцюг доповнений вставкою з ЕКО шкіри (мах 145 см)
Матеріал — екошкіра
Розмір:
Ширина 23 см
Висота 15 см
Дно 8 см
Виробництво — Україна
Паковання — пакет (відправки в коробці пошти)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴









