-15%

Невелика містка жіноча бежева сумочка, крос боді
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991738
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка жіноча сумочка
- закривається на блискавку
-5 відділень (центральне дод. закривається на блискавку)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
Розміри:
Висота — 19 см
Ширина — 24 см
Дно — 10 см
Довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- закривається на блискавку
-5 відділень (центральне дод. закривається на блискавку)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
Розміри:
Висота — 19 см
Ширина — 24 см
Дно — 10 см
Довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра преміум'якості італійського виробництва
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







