-20%

Чоловіча шкіряна нагрудна сумка
1 500 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 999318
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний компактний і місткий нагрудний слінг
-Ліцева сторона натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-2 відділення на змійці
-маленькі кишені на лицьовій стороні
-всередині кишеня під дріб'язок або телефон
-внутрішня обробка шкіра та тканина
- фурнітура брендована, все лого є
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- Висота — 30 см
- Ширина — 16 см
- Товщина — 8 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — пакет
Виробництво — фабричний Китай
-Ліцева сторона натуральна м'яка шкіра приємна на дотик.
-Внутрішня сторона-котонова сітка (тканина)
-2 відділення на змійці
-маленькі кишені на лицьовій стороні
-всередині кишеня під дріб'язок або телефон
-внутрішня обробка шкіра та тканина
- фурнітура брендована, все лого є
-мах довжина плечового ременя — 145 см
- Висота — 30 см
- Ширина — 16 см
- Товщина — 8 см
Матеріал — натуральна шкіра
Паковання — пакет
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




