До вашої уваги представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумочки
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-всередині одне велике відділення, в якому з одного боку кишеня під змійкою та з іншого боку відкрита бічна кишеня
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
-Довжина: 25 см
-Висота: 27 см
-Ширина: 5 см
Паковання — пакет і пильовик (не брендові!!!)
Виробництво — фабричний Китай
- Дотримано всі стандарти
- Фурнітура брендована, все лого є
- Матеріал: натуральна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-всередині одне велике відділення, в якому з одного боку кишеня під змійкою та з іншого боку відкрита бічна кишеня
-заду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
-Довжина: 25 см
-Висота: 27 см
-Ширина: 5 см
Паковання — пакет і пильовик (не брендові!!!)
Виробництво — фабричний Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giorgio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








