-15%

Невелика містка жіноча бежева сумочка, крос боді
1 300 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9991738
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Містка жіноча сумочка
- закривається на блискавку
-5 відділень (центральне дод. закривається на блискавку)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра (приємна на дотик) преміум'якості італійського виробництва
Розміри:
Висота — 19 см
Ширина — 24 см
Дно — 10 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
- закривається на блискавку
-5 відділень (центральне дод. закривається на блискавку)
- ззаду сумочки кишеня на блискавці
- довгий регульований ремінець (мах 145 см)
Матеріал — якісна екошкіра (приємна на дотик) преміум'якості італійського виробництва
Розміри:
Висота — 19 см
Ширина — 24 см
Дно — 10 см
Виробництво харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







