Тактична чоловіча сумка через плече — компактна, міцна та зручна модель для щоденного використання.
Характеристики:
- 1 основне відділення на двох блискавках ( всередині відкриті кишені)
- на лицьовій стороні:
* відділення під блискавками
* векро-панель для кріплення патчів і шевронів
- Ремінь: регулюється від 70 до 130 см
Розміри: 20×15×5 см
Колір: чорний
Матеріал — Oxford 600D, стійкий до зношування та вологи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






